Kargo ücreti ne kadardır?
– 200TL ‘ye kadar yaptığınız tüm alışverişlerde 15TL sabit kargo ücreti eklenir.
– 200TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Fotoğraflar size mi ait?
– Lekka Design, tüm ürünlerinin fotoğraflarını kendisi çeker. Bu fotoğrafların izinsiz kullanılması hakkında yasal işlem başlatılır.

Nasıl sipariş verebilirim?
– Sitemiz üzerinden sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Üyeliğinizi oluşturduktan sonra satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giderek “Sepete Ekle” butonuna basıp ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında sayfamızın sağ üst tarafında bulunan “Sepetim” e tıklayarak, sistemin sizden isteyeceği bilgileri (kargo ve teslimat vb.) doldurduktan sonra ödeme bilgilerinizi yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
– Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişinizi Hesabım > Siparişlerim başlığı altından iptal edebilirsiniz. Eğer siparişiniz işlem gören siparişler bölümünde hazırlanıyorsa iptal işlemi gerçekleştirilemeyecek, sipariş size teslim edildikten sonra “İade Talebi” olarak işlem görecektir.

Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?
Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden ya da whatsapp müşteri temsilcimizden takip edebilirsiniz.

Siparişim Kaç Gün İçinde Kargoya Teslim Edilir?
– Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür.

İade şartları nelerdir?
– İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerden aşağıda belirtilenlerden herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
• Ürünün faturasının size gelen nüshalarının hepsi. Eğer e-arşiv faturası ile ulaştı ise, e-arşiv faturasının çıktısı, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
lekkadesign.com‘ a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir.

Hangi Koşullarda İade Kabul Olmaz?
– Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez. Ürün tamamen hasarsız ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz.

Ne kadar sürede iade edilen ürünün parasını geri alabilirim?
– İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. Kapıda ödeme ile yapılan ödemeler bize kargo tarafından 2 hafta içerisinde geçtiğinden, kapıda ödeme ile yapılan alışveriş iadelerinde iade süresi yine 2-3 haftayı bulabilmektedir.

Nasıl iade edeceğim?
– Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bize bildirmeniz gerekmektedir. Bize +90 532 236 75 67 numaralı whatsapp hattından ya da lekkadesigntr@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapılıp bilgi verilecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Online sayfamızdan aldığınız ürünlerin iadesi için;
iade edilecek ürün tamamen hasarsız ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz.